1,5% podatku

Czy w tym roku zechcesz wesprze膰 swoim 1,5 % odpisem od podatku dzieci z niepe艂nosprawno艣ci膮? 馃挅

Kochani! 馃
Przed nami kolejna szansa, aby sprawi膰, by nasze dzia艂ania ma艂y realny wp艂yw na 偶ycie innych.
Czy zastanawiali艣cie si臋 kiedy艣, jakie cuda mo偶emy wsp贸lnie zdzia艂a膰?

馃彙 O Fundacji Wyspa Skarb贸w:
Fundacja Wyspa Skarb贸w to miejsce stworzone z ogromnym sercem dla dzieci chorych i niepe艂nosprawnych. W 2017 roku zrodzi艂a si臋 idea, aby poprzez specjalistyczn膮 rehabilitacj臋 da膰 szans臋 na lepsze 偶ycie naszym podopiecznym. Ale to nie wszystko-dzia艂amy tak偶e na polu edukacji, oferuj膮c wsparcie psychologiczne i finansowe dla Rodzin i Opiekun贸w. Jeste艣my organizacj膮 po偶ytku publicznego.

馃げ Co robimy:
Wasze hojne darowizny finansuj膮 kompleksow膮 rehabilitacj臋 naszych podopiecznych. Dzi臋ki do艣wiadczonym terapeutom dzieci mog膮 rozwija膰 sw贸j potencja艂, a Rodzice znale藕膰 wsparcie i odpowiedzi na trudne pytania zwi膮zane z opiek膮 nad dzieckiem.

馃寛 Dlaczego warto wesprze膰 nasze dzieci?
Zapraszamy Was na zak艂adk臋 Przeka偶 1,5% aby艣cie mogli pozna膰 historie, kt贸re zmieniamy razem. Ka偶dy odpis od podatku mo偶e sta膰 si臋 iskr膮, kt贸ra o艣wietli drog臋 ku lepszemu jutru dla tych male艅kich serc.

馃檹 Jak wesprze膰?
Teraz pytanie kieruj臋 do Ciebie-Czy w tym roku zechcesz wesprze膰 Fundacj臋 Wyspa Skarb贸w, przekazuj膮c 1,5% podatku dochodowego? 聽Zobacz jakie to proste-wpisz nasz numer KRS 0000665780 podczas rozliczania podatku za 2023 rok.

馃専 Razem mo偶emy uczyni膰 prawdziwe cuda! Dzi臋kujemy z ca艂ego serca za Twoje wsparcie! 馃挅